FAQ

Q: jAK WYGLĄDA PŁATNOŚĆ ZA PAKIET?

A: Na początku prześlemy Ci umowę wraz z warunkami współpracy oraz rachunek za pierwszy miesiąc abonamentu. W wiadomości email znajdziesz również numer konta, na który musisz uiścić opłatę. Przyjmujemy również płatności PayPal. 


Q: czy mogę usunąć subskyrpcję pakietu?

A: W przypadku abonamentu miesiącznego, nasi klienci mogą usunąć subskrypcję abonamentu z jednotygodniowym okresem wypowiedzenia. Naszą pracę planujemy z tygodniowym wyprzedzeniem,  dlatego ważne jest aby poinformować nas o zmianie planów z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Klienci, którzy zdecydowali się na umowę trwającą min. 6 miesięcy proszeni są aby skontaktowali się z nami bezpośrednio w celu przedyskutowania szczegółów.


Q: CZY będę mógł zobaczyć posty przed ich publikacją?

A: Posty redagujemy z tygodniowym wyprzedzeniem, więc możemy wysłać ich projekt do akceptacji oraz nanieść poprawki zgodnie z komentarzem. 


Q: co jest niezbędne aby rozpocząć moją kampanię?

A: Poza dostępem do Twoich kont na platformach społecznościowych, będziemy potrzebować informacji jakiego rodzaju treści chciałbyś abyśmy publikowali na Twojej stronie, linki do strony www oraz bloga, zdjęcia (jeżeli takie posiadasz) oraz wszystko inne co według Ciebie mogłoby być pomocne w prowadzeniu kampanii. Chcielibyśmy również wiedzieć kto jest Twoim klientem oraz do kogo chciałbyś dedykować swój produkt lub firmę. Aby zdobyć te informacje przed rozpoczęciem pracy, sporządzimy dla Ciebie specjalny formularz z pytaniami, które pomogą zrozumieć Ci ważne aspekty w marketingu Twojej marki. 

Q: potrzebuję dużej kampanii, która wykracza poza zakres pakietu premium. czy jesteście w stanie pomóc? 

A: Oczywiście! Skontaktuj się z nami bezpośrednio aby przedyskutować Twoje potrzeby. Chętnie przygotujemy dla Ciebie personalizowaną ofertę.