we are here

 

O NAS

Jako właściciele prężnie działającej firmy wiemy, czego potrzeba, by odnieść sukces w konkurencyjnych branżach.
Od 2009 roku współpracujemy z naszymi klientami na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii. Nasze kreatywne pomysły zjednały sobie przychylność ponad 700 biznesów, które powierzyły nam pracę nad swoim wizerunkiem. Od zawsze cenimy sobie nowe doświadczenia i znajomości ponieważ to one nasz ukształtowały i dały nam szansę, aby być w miejscu, w którym jesteśmy teraz. 

Agencja Marketingowa WE ARE HERE została stworzona po to, aby zadbać o Twój rozwój w Internecie. Poznaliśmy niezmierzony potencjał mediów społecznościowych oraz marketingu online. Wierzymy, że zbudowanie silnej kampanii marketingowej generuje dla Was zaufanie obserwatorów i pozytywny wizerunek firmy.  Działania te przyciągają potencjalnych klientów i dają możliwość interakcji z nimi. 

Przez nasze zaangażowanie i pracę chcemy uświadomić Ci, że obecny świat opiera się na głównie na natychmiastowych informacjach. O ważnych wydarzeniach na świecie dowiadujemy się kilka minut po ich zaistnieniu, dzięki jednemu kliknięciu możemy zobaczyć osobę znajdującą się na innym kontynencie, a większość czasu spędzamy wpatrując się w ekran telefonu, tabletu lub komputera. 
Każdy użytkownik Internetu spędza około trzech godzin przeglądając sieć tylko dla celów prywatnych. 

To wspaniała wiadomość dla Ciebie! Dzięki sprawnej obsłudze Twoich kont firmowych możesz być pewien, że dotrzesz do osób, które są zainteresowane Twoim produktem lub usługą. Marketing w Social Media nie tylko wypromuje nazwę Twojej firmy i pomoże jej być bardziej widocznym w Internecie, ale także daje możliwość stałego promowania Twoich ofert czy aktualności przez zdjęcia, ciekawy tekst wraz z opracowaniem graficznym, materiał video oraz inne formy interakcji z potencjalnym klientem. 

Jesteśmy po to, aby zmienić Twój sposób myślenia o marketingu.

Nasz projekt opiera się na innowacyjnych pomysłach, szerszych perspektywach - chcemy poznać Ciebie, Twoją firmę i jej potrzeby.
Naszą strategię dostosujemy do Twoich oczekiwań. Dzięki sile Digital Marketingu jesteśmy w stanie dotrzeć praktycznie do każdej osoby na świecie!

Nasz zespół ekspertów jest gotów sprostać nawet najcięższym wymaganiom. Zrobimy dla Ciebie to, co inni nie potrafią! 


PYTANIA?