#450

 

 

idealny start! 

 

Pakiet BASIC to idealne rozwiązanie dla start-upów i biznesów, które mają ograniczony budżet, ale chciałyby zacząć wdrażać się
w Social Media marketing i promować swoją markę w Internecie. 

Należy pamiętać, że kampania marketingowa w Social Media to nie tylko założenie fanpage’a na Facebooku i regularne dodawanie wpisów. Obsługa fanpage to szeroki zakres działań – od zaplanowania i stworzenia szaty graficznej, przez strategię marketingową, aż do tworzenia unikalnych postów, które zainteresują odbiorców i pozwolą Ci na lepszy, bardziej wartościowy kontakt z nimi. Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy z tego, że działania te wymagają kreowania długofalowego planu marketingowego o konkretnych założeniach. 

Współpraca z WE ARE HERE ożywi Twój profil, nada mu wyrazistości i charakteru. Dzięki temu pozyska wielu obserwatorów i aktywnych użytkowników oraz zaprojektuje dla niego ciekawą identyfikację wizualną. Stworzone przez nas interesujące grafiki, przyciągające teksty i posty reklamowe pomogą zjednać sobie rzesze fanów i poprawić wizerunek marki.

 

TWÓJ FANPAGE ŚWIECI PUSTKĄ? NIE MARTW SIĘ! 

Dzięki nam prowadzenie kont społecznościowych nigdy nie było takie łatwe.

My zadbamy o wszystko, a Ty będziesz mógł patrzeć jak Twoja firma osiąga sukces!
 

 

  • Utworzenie lub moderacja profilu biznesowego na jednej z platform: Facebook, Twitter, Instagram, Google+ lub LinkedIn. 

  • Dodanie informacji o profilu, danych kontaktowych, dostosowanie ustawień strony 

  • Opracowanie graficzne zdjęcia profilowego, zdjęcia w tle 

  • Codzienna administracja na koncie: usuwanie spamu/odpowiadanie na komentarze/akceptowanie zaproszeń do znajomych

  • 2-3 posty w tygodniu

  • Kontakt z klientem co dwa tygodnie w celu przedyskutowania dalszej strategii

  • Miesięczny raport z progresu kampanii

  • Wirtualny asystent 

 

NIE CZEKAJ, ZAREZERWUJ ROZMOWĘ Z NASZYM EKSPERTEM ABY PRZEDYSKUTOWAĆ STRATEGIĘ MARKETINGOWĄ TWOJEJ FIRMY NA NASTĘPNY MIESIĄC! 

 

PAKIETY SOCIAL MEDIA są rozliczane jako abonament i nie posiadają minimalnego okresu trwania. Pierwsza płatność wymagana jest z góry, każda kolejna według kalendarza ustalonego w umowie. Zniżki dostępne są w przypadku umów wiążących na 6 oraz 12 miesięcy oraz dla dwóch lub więcej platform.  


CHCIAŁBYŚ ZOBACZYĆ JAK MOGĄ WYGLĄDAĆ TWOJE POSTY?


wSPÓŁPRACUJEMY Z PONIŻSZYMI PLATFORMAMI SOCIAL MEDIA

Zrzut ekranu 2017-11-22 o 15.26.32.png

DODATKOWE PYTANIA? 

LUB

Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko